16 апреля 2018 - Aleksandra

Зоря - Ворскла 0:3
Голи: Чеснаков (50), Кулач (73), Сергійчук (90)
15 квітня 2018 року. Запоріжжя, Славтич-Арена. +13 градусів.

Стартові 15 хвилин гри засвідчили, що боротьба в матчі двох претендентів на бронзові нагороди чемпіонату буде відповідною до статусу зустрічі. Насправді ж за півгодини Іурі з Громовим біля одних воріт, та Коломоєць і Кулач біля інших спромоглися створити щось більш-менш подібне до атак із небезпечним завершенням. Ще одного разу зльоту пробивав Кобахідзе, та куля, що зветься, звалилася з ноги півзахисника.

Зоря здебільшого свого могла досягти після подачі кутових, та Шуст і сам діяв упевнено, і оборону поблизу своїх володінь вишиковував удало. Наприкінці тайму команди обмінялися потенційно забивними моментами. Сілас сильно пробивав із-за меж карної зони, куля пішла вище "рамки", а Васін зі штрафного вдарив в руки Луніну.
На старті другого тайму ворскляни вийшли вперед. Шарпар головою скинув на Чеснакова, і капітан з лінії воротарського головою вколотив м'яча до сітки луганських воріт - 0:1

Кілька небезпечних випадів Одразу після голу організували полтавці. А ось 73-я хвилина подарувала вибух позитивних емоцій команді Василя Сачка, коли Пердута віддав на Кулача, а Влад у дотик ногою пробив під дальню штангу - 0:2!

Луганцям нічого не лишалося, як великими силами йти вперед, рятувати гру. Перший удар у площину воріт: це Громов сильним ударом намагався переграти Шуста, та страж воріт перевів кулю на кутовий.

Як і в минулій грі з Маріуполем, ледь з'явившись на заміну, після обрізки Тимчика переграв кіпера, і забив третій гол ворсклян у цій грі - повний реванш за минулий візит до Запоріжжя. Браво, хлопці! Пишаємось вами!