Геннадій Зубко: комунальні підприємства матимуть кошти для встановлення лічильників

18 июля 2017 - Evgeniya
article7999.jpg

 Сьогоднішнім рішенням Уряду ми захистили кошти підприємств ТКЕ на встановлення будинкових лічильників обліку тепла в системі розрахунків з Нафтогазом. 

Раніше кошти зі спецрахунків ТКЕ вилучались на користь НАК «Нафтогаз», залишаючи підприємствам фінансовий ресурс лише на сплату заробітної плати та податків. Це не давало підприємствам можливостей для встановлення будинкових лічильників обліку тепла. Уряд затвердив запропонований нами механізм розрахунків, який змінив цю ситуацію. Тепер він дозволяє захистити кошти на рахунках теплопостачальних організацій на зазначені цілі.  
 
Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття Постанови КМУ, якою внесли зміни до Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спецрежимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов'язки.
 
«Ми створили умови для забезпечення підприємств теплоенергетики ресурсом для фінансування встановлення будинкових лічильників обліку тепла, підготовки до чергового опалювального сезону, впровадження енергоефективних заходів, модернізації,  скорочення енергоспоживання», - зазначив Геннадій Зубко.
 
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України
 
 
 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко"
48 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Журналист Крутчак обратился в НАБУ, что бы оно расследовало фальсификации Рабиновичем своих налоговых деклараций"
51 день назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Израильская пенсия Рабиновича – мечта любого украинца."
68 дней назад
ledyboss добавляет объявление Требуются партнеры в Бизнес
81 день назад

Вся лента активности