День святого Валентина об'єднує серця

14 февраля 2018 - Aleksandra
article8086.jpg

 Рік тому їх звела соціальна мережа, а вже сьогодні, в День всіх закоханих, вони стали чоловіком та дружиною. Все це про молодят Анастасію та Дмитра…

 – Познайомилися ми дуже давно в соціальній мережі. Мабуть, як і багато хто з молоді. Цим вже нікого не здивуєш. Вирішили одружитися саме сьогодні. У мене було 12 лютого день народження. Тож хочемо, щоб всі свята були поряд, - розповіла наречена.

Дмитро додає, що відразу зрозумів, що Настя його майбутня дружина.

Їх весілля стало особливим не лише через дату, а ще й через те, що на це свято прийшов міський голова Полтави Олександр Мамай та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко і велика кількість журналістів.

Через таку прискіпливу увагу до їх пари з боку ЗМІ, молодята почувають себе в ролі супер-зірок, проте радіють, що матимуть безліч фото і відео зі шлюбної церемонії.

В залі для урочистої церемонії міського голову застала ностальгія, він згадав своє весілля, яке відбулося більше 30 років тому у цій самій залі:

– Коли ми одружувалися були зовсім інші часи. Дружок і дружка після розпису нам побажали дожити до срібного весілля. Але я їх не почув, бо думав, що такого не буває. Потім пройшло 25 років, ми з дружиною думали, що срібне весілля буде на наступний рік, а на наступний рік згадали, що воно було в минулому році. І не так давно ми теж були на одному срібному весілля в наших знайомих. Один із друзів побажав їм прожити разом ще стільки ж. А подружжя ювілярів повернулося до нього і кажуть: «А чому це ви нас обмежуєте?». Тому, шановні молодята, я вам бажаю, щоб ніхто вас не обмежував!

Крім побажань, міський голова підготував для молодят подарунок – триденну подорож до Львова на шістьох.

Як виявилося, сьогоднішній день є рекордним по кількості весіль, розповідає Олег Тимченко:

– У кожної людини є багато знакових подій в житті. Одна з них – це створення нової родини. І символічно, що саме сьогодні в день закоханих на весільний рушник на Полтавщині стануть 70 пар. В минулому році цього дня одружилося 50 пар. Загалом сьогодні по Україні кількість наречених, які стануть на весільний рушник – 1830. 

Крім того, 8 пар, які сьогодні одружуються, скористалися послугою «Шлюб за добу». 

– Загалом, на Полтавщині з початки дії цієї ініціативи, нею скористалися 356 пар. З них 38 пар уклали шлюб в перший місяць року. І хочеться констатувати, що з цих 356 пар, які одружилися «за добу» відсутнє розлучення, – додав посадовець.

 А приємним подарунком для майбутніх молодят стане безкоштовна церемонія заручин.

Начальник Шевченківського відділу ДРАЦС, де власне і відбувалася урочиста церемонія укладання шлюбу Насті і Дмитра, Любов Висоцька розповіла, що до сьогоднішнього готувалися дуже ретельно:

– Сьогодні робочий день розпочався о восьмій годині ранку і ми вже встигли зареєструвати 12 пар. До кінця дня плануємо одружити 40 пар. З них 10 пар обрали урочисту церемонію. В рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» – 7 пар. Минулого ж року, кількість пар, які вирішили побратися в День закоханих була значно меншою. Здається, було лише 6 таких пар.

Цікавий факт: на сьогоднішній день полтавців застає кохання у досить різном віці. Согодні наймолодшій нареченій було 20 років, а найстаршим нареченим виявився чоловік 64 років.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
147 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
160 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
160 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
162 дня назад

Вся лента активности