Здорожчення відбудеться

23 апреля 2018 - Aleksandra
article8328.jpg

 Перевізники розпочали продаж квитків по 6 гривень.

 Користувачка Фейсбуку Тетяна Вербова опублікувала в соцмережі фото квитка, який отримала її донька, сплативши за проїзд у автобусі. На талоні вказана ціна проїзду – 6 гривень. Це попри те, що нині ще діє тариф, затверджений 28 грудня 2017року: 5 гривень на проїзд в автобусах та 3 гривні у тролейбусах.

 

 

 

Керівник ТОВ «Євробус Полтава» Михайло Костов підтвердив, що нові квитки надрукували в очікуванні підняття ціни на перевезення:

– Нові розрахунки подали в міську раду місяць тому. Попередній розрахунок проводили ще у січні 2017 року. Зараз перерахували відповідно до нової мінімальної зарплати, яка піднялася з нового року. Тому чекаємо, що проведуть перерахунок і ціна на проїзд зросте.

На питання, чи знають про судову тяганину за повернення проїзду по 4 гривні, апелює до подорожчання й паливно-мастильних матеріалів.

– Якщо можна було б повернути зарплату по 1200 гривень мінімальну і зменшити ціну пального із 26 гривень за літр до 14, то тоді й проїзд по 4 гривні можна повертати. А так це піар депутатів. Не може бути той самий тариф, що й 2014 року, коли все подорожчало. Говорять, що автобуси їздять на газу, але ж це не так. Їздять на тому ж дизпаливі та бензині. Як можна вимагати якості перевезення, справності транспорту, якщо ми повинні його за щось ремонтувати, платити людям нову мінімальну зарплату, – говорить Костов.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
Ernestamema регистрируется. Приветствуем!
2 часа назад
karikr4 регистрируется. Приветствуем!
8 часов назад
lavernedm18 регистрируется. Приветствуем!
11 часов назад
Danielker регистрируется. Приветствуем!
1 день назад

Вся лента активности