Конотоп. Ліричний відступ номер раз.

9 августа 2013 - Evgeniya
article169.jpg

Це щоб злегка доохопити масштаб трагедії.

 

Дані копіїї були надані мені Лігою громадських організацій м. Полтава "Полтавська громада"

Яворенко Євгенія

Комментарии (2)
Громада # 9 августа 2013 в 16:13 0
Нічого дивного, це багаторічна відпрацьована схема Коножоп, а сестра при ній завжди допомогає побори збирати, разводняки організувати, брудом та наклепами людей покривати, фальсифікацією документів та скарг займатися.Подлі тварюки.
Яблуко від яблуні далеко не падає, ій також дійсно у 2011 році припинено державну службу за корупційні діяння. Скільки людей постраждало від цих двох сестричок-венер...чок.
Ця ж гадина підставила всіх своїх наступників, та місяць тому определила головного спеціаліста Кухара Я.М. щодо відкриття кримінального провадження на яких фальшувала та писала заяви в міліцію з наклепами, якого затримали при отриманні 2 штук деревянних.
А кілька місяців тому, в Києві начальника департамента Держспоживінспекції здала, у которого стажувалася, Його затримали на хабарі. І тримає земля таких моральних уродів.
обойма # 12 августа 2013 в 22:49 0
молодец мужик, своей гражданской позицией не остался в стороне этого беспредела. Не промолчал. Решил гадину на место поставить, привыкла как на рынке должностями барыжничать. Бездарей наберет, не к кому за помощью и советом обратиться.Если б часть украинцев была такой принципиальной, то и жили бы лучше.А так говне по уши и просвета никакого.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
5 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
76 дней назад

Вся лента активности