Лариса Гольник-"суддя викривач",актриса,злочинець?

27 апреля 2018 - Evgeniya
article8334.jpg

   3 в одному Гольник і MacCoffee, що спільного? Видання "Останній Бастіон" в статті "Фейковий" кейс судді Гольник намагалося розібратися, хто насправді суддя Октябрського районного суду в м. Полтава Лариса Гольник.

  Після закінчення повноважень на здійснення правосуддя у квітні 2015 року, Л. Гольник охопила майже весь медіа-простір. Четвертий рік платники податків утримують суддю без повноважень, яка не приносить ніякої користі для суспільства. Крім того, вона забезпечила себе безкоштовною охороною та транспортними послугами, які отримує впродовж останніх півроку.
   Суддя Гольник на інформаційному просторі намагається позицінувати себе, як борця з корупцією та суддю-викривача.Закликає очистити суддівську систему від недоброчесних суддів-корупціонерів, таких як голова Октябрського районного суду м. Полтава О. Струков та інші. 
    Суддя Гольник та ії чоловік І. Гавриленко через маніпуляції із суспільною думкою, постійно говорять та публікують статті про конфлікт із головою суду. Про те, що в колективі ії не сприймають та не підтримують, посилаючись на підтримку громадськості в особі постійно-діючої  купки людей. Одна людина  з групи підтримки Гольник, нещодавно на запитання полтавця, відверто відповіла:-"Хто більш платить з тим і йду". До речі, у Фейсбуці, ця людина часто коментує пости славнозвісного подружжя.
     Суддя Гольник нібито бореться із системою, яка ії викинула. Це окозамилювання, бо насправді система стоїть на захисті своїх.
    Полтавець Сергій Самохатко, про якого ми писали не раз, вже четвертий рік поспіль в чотирьох районних судах Полтави намагається розглянути спори, стосовно прийняття спадщини після померлої родички Є. Д. Лутаєнко та захоплення подружжям судді шахрайським шляхом гаражу на подвір'ї будинку за адресою М. Полтава, вул. Стрітенська,4.
    Обидві цивільні справи з 2015 року по теперішній час кочують між Октябрським, Київським, Ленінським та Полтавським районними судами. По черзі всі судді беруть самовідводи або формально задовольняють клопотання Гольник та Гавриленко про їх відвід. Через що пересічний громадянин Самохатко жодним чином не може захистити свої права та інтереси в судах, оскільки  цим затронуті інтереси судді колеги Лариси Гольник.
    Відтяпавши незаконно гараж, який нібито нічого "не вартий", Гольник намагалася отримати і сусідню квартиру. Не припиняє своїх намагань здійснити свої плани щодо розширення житлової площі та покращення житлових умов в ісиоричному центрі міста.
    У справі за безпідставним позовом М. Лутаєнко до С. Самохатка про поновлення строку на прийняття спадщини, Л. Гольник заявлена свідком, яка свідомо затягує процес та протягом трьох років не може надати свідчення. А представником у позивача в суді нещодавно став чоловік судді - Гавриленко, який є не лише фахівцем з історії, а й вважає себе фахівцем у галузі права.
     Зубами вчепилися за можливість отримати те, що їм не належить.
     Останнім часом І. Гавриленко дає оцінку багатьом рішенням судів та діям окремих суддів, критикує та робить зауваження.
     Професійний рівень судді Л. В. Гольник країна  оцінила під час проходження конкурсу до Конституційного суду України, яка навіть не пройшла співбесіду. Велика кількість скасованих рішень, ухвалених суддею впродовж каденції 2010-2015 років, підтвержує ії професійну непридатність.
     Так, що ії мрії про посаду в Антикорупційному суді - це  особисті фанатазії. Якщо такі судді потраплять до новоствореного суду, чи потрібен Україні такий суд?
       Система захищає своїх, діє в інтересах колеги. Якби у вищезазначених цивільних справах, Сергію Самохатку не протистояла суддя Гольник- вони давно були розглянутими, а його родина та батьки-інваліди не зазнавали знущань та принижень  з боку "солодкої парочки".
    А досудове розслідування кримінального провадження за ознаками шахрайства, стосовно І. Гавриленко та Л. Гольник, яке відкрито ще 31.10.2016 року  було давно закінчено. Чому до сих пір не завершено досудове розслідування? Риторичне питання до Слідчого відділу Полтавського відділення національної поліції.
    Правоохоронні органи та суди захищають інтереси судді Гольник.
     Хто ж така суддя Лариса Гольник, робіть висновки самі.
 
Комментарии (12)
Місцевий # 27 апреля 2018 в 17:33 0
Про який професійний рівень судді мова йде,коли ця потвори два роки говорячи два роки про історію з мером,Струкови та уявним побиттям,бекає-мешкає в ефірі,двох слів до купи не звернулася яке.
Правда # 27 апреля 2018 в 17:38 0
Побиття це спектакль вигаданий авантюристами Гольник і Гавриленко. БУЦЕГАРНЮ ПЛАЧЕМ ЗА ОБОМА.
Qween # 27 апреля 2018 в 18:04 0
Ларка 7 в 1,авантюристка, хабарниця, жлоб, тупиця, вперта як баран,істеричка та страхіття. Жаль,що свого часу ії не затримали на хабарниця. ЗАРАЗ БАЙКИ ПРО ФУГАСНИХ Б НЕ РОЗПОВІДАЛИ РАЗОМ ІЗ СВОЇМ ПРАВЕДНИМ.Такий як і вона.Університет та студенти знають Добре. ЗВІДКИ ГРОШІ,ЩО НА ВСІХ КАНАЛАХ ЕФІРНИЙ ЧАС ЗАЙМАЮТЬ ДВА РОКИ.
Vikking # 29 апреля 2018 в 16:04 0
Люди із завищеною самооцінкою.
Психолог # 28 апреля 2018 в 09:12 0
Згідно психологічного дослідження особистості Лариси,ії поведінки,риси обличчя можна стверджувати про наявність розладів психіки, нестриманий характер,істеричні прояви,схильна до обману.Надумані вигідні для себе обставини вважає за реальність.Такі особи не мають морального права здійснювати правосуддя.
Вальфарка # 28 апреля 2018 в 15:26 0
Так, ви правильно охарактеризували її. І це на фоні "нарцисизму". У нас як "герой" чи "героїня", так і з проявами розладу психіки.
Знаючи її, огидна особа. Як можна ставити ставки на таке створіння.
Правда # 29 апреля 2018 в 15:32 0
Тупорила та гидотна істота.Гірше крокодила.Таку міг відхватити тільки Гаврила.Із грязі в князі.Бидлота добивалася до корита,а зараз хвилюватися що можуть більше не допустити.Всі видання,які їх справедливо критикують цей телепень називає зливними бачками. Мабуть людина все своє життя користувалася нужником на вулиці.Унітаз для нього космос.
Лінч # 30 апреля 2018 в 06:56 0
За які заслуги Гольник користуватися послугами державної охорони і таксиста, коли має поруч безробітного власного охоронця і автівку,придбану за незрозумілі кошти.На 15 штук сильно не пожируєш. ХТО ЩЕ ІЗ СУДДІВ МАЄ ТАКІ ПРИВІЛЕЇ?
Лтава # 1 мая 2018 в 15:15 0
Якщо проаналізувати пости на їх сторінках у фейсбуці, то часто лайкають і коментують одні ті самі,які не є полтавцями. ЗВІДКИ ЇМ ЗНАТИ ПРАВДУ ПРО ГОЛЬНИК.За їх особистими твердженнями та заключеннями це необєктивно і не можна сприймати за чисту монету.На гарматний постріл таку не можна допускати до правосуддя.
Вальфарка # 1 мая 2018 в 19:08 0
Ви правильно підмітили. Коли був сценарій нібито якогось " побиття" їх, прихильники Гольник- Гавриленко кинули клич вийти на мітинг на підтримку Гольник-, то вийшло кілька чоловік, які були присутні на зборах суддів і які зірвали ці збори, і відносяться вони до певних політичних партій. А полтавчани пересічним вона і н....р не потрібна. Полтава, це маленьке село де всі про всих знають, і її "чесні" суддівські справи відомі.
Добродій # 2 мая 2018 в 22:16 0
Гольник сподвижник педофілів,хабарників.Кожний і нарисів (бариг).a
ПС # 2 мая 2018 в 22:22 0
Гаврила зробив черодовий вимер про суддю Шаповалов, яка за законом повинна розглянути гаражу справу мов вчепився як воша. На справді вони вчепився за гараж і квартиру.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
271 день назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности