Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко

4 декабря 2017 - Evgeniya
article8070.jpg

 Як як грім серед ясного неба Україною прокатилася новина про замах на славнозвісну суддю Октябрського районного суду в м. Полтава - Гольник Л.В. Чисельні теле- та радіотрансляції подальших подій та повідомлення у соціальних мережах, пов'язаних з "нібито побиттям та нападом" на суддю та ії чоловіка І.Гавриленка, невипадково викликають великий сумнів у спільноти щодо правдоподібності зазначеної "надзвичайної"події.

    
Але всіх наштовхує на роздуми те, що подружжям Гольник-Гавриленко кожного разу надається ЗМІ суперечлива інформація стосовно події, що відбулася того вечора. Також дуже багато неузгоджених між собою подробиць, які мають стосунок до інцеденту. Також змушує замислитись і занадто швидке висвітлювання даного нападу деякими журналістами. Деякі медійники та політики з такою завзятістю  використовують незрозумілу ситуацію з "побиттям" подружжя наче відбулася подія на рівні з вбивством журналіста Павла Шеремета або депутата Російської Думи Вороненкова.
    
Проте багато громадян усвідомлюють, що відбувається з людиною, яка раптово та неочікувано зазнала удару гумовою битою, палкою або металевим стержнем. А пані Лариса та ії чоловік, навпаки перебували в бадьорому стані та піднесеному настрої і вже через кілька хвилин після нанесених нападниками ударів, без переляку та хвилювань відправляли повідомлення на сторінку Фейсбук.
   
Наступного дня "постраждала" Лариса вже опановувала виступи у телеефірах на каналах "ZIK", 24-каналу та інші. Зовнішній вигляд судді Гольник Л. В. зовсім не справляв враження про жінку, яка за добу пережила "замах на своє життя". Через пару діб вона вже мала вигляд який взагалі не нагадував про події, що з нею відбувалися. Враховуючи, що того дня, незадовго до так званого "побиття", в Октябрському районному суді проводилася нарада суддівського корпусу, яка закінчилася приблизно о 17.05. За словами очевидців, Лариса Гольник вигледіла нервово, кудись поспішала, на телефон отримувала постійні телефонні дзвінки, виходила з приміщення для розмови. Ймовірно акторка поспішала на зйомку вистави в парку Солдатської слави, початок якої був запланований на конкретний час. Блискавична реакція журналістів, деяких телеканалів є підтвердженням погано зрежисованого спектаклю та проваленого піар-проекту.
   
Суддя Гольник Л. В.  та ії чоловік І.Гавриленко звинувачують у всьому мера Полтави Олександра Мамая та його близьке оточення. Свою невдалу спробу в отриманні хабара від очільника міста, перекрутивши всі факти, вони вже третій рік поспіль використовують для власного піару з надією отримати повноваження судді безстроково або бути призначеною суддею майбутнього Антикорупційного Суду України.
   
До комфортного життя людина швидко звикає. Так було із подружжям судді Гольник Л. В., автомобілі, закордонні поїздки,грошові вклади в банках, автомобілі, квартира сину під Києвом - всі матеріальні покращення відбулися впродовж 5-ти річних повноважень судді. Життя дало тріщину коли у 2015 році повноваження судді закінчились, а восени 2017 року Ігор втратив роботу викладача ПНТУ.
    
Будь-якою ціною подружжя намагається зробити свою політичну кар'єру через будь-який власний піар на штучній боротьбі з корупцією. Чомусь про неї, ані Лариса, ані Ігор не говорили коли знаходилися кожний на своєму місці. Мабуть все їх влаштовувало, і Струков, І Оніщенко, система  та інші особи. Напевно тому, що вони частина цієї системи, але  відірвані від корита та можливості збагачення.
   
Суддівська практика Гольник Лариси достатньо заплямована сумнівними та неправосудними та досить м'якими  вироками, стосовно наркоділків, педофілів, хабарника-офіцера податкової міліції та інших, які надавали можливість для власного покращення умов життя.
   
Мораль та етика подружжя не вкладається ні в які рамки, коли вони в незаконний спосіб, шахрайським шляхом відібрали металевий гараж у дворі будинку де проживають, що належав нашій померлій родичці, а зараз повинен належати моєму синові Сергію. З цього приводу правоохоронцями відкрито кримінальне провадження. Цинічно подружжя намагалося заволодіти і сусідньою квартирою нашої родички, за якою моя родина здійснювали догляд. Але їм це не вдалося за збігом деяких обставин.
    
Наразі, вже три роки мій син намагається захистити свої права та інтереси стосовно гаражу в суді. Справа розглядається третім за кількістю місцевим судом, передана до Ленінського районного суду в м. Полтава (спочатку перебувала в Октябрському, потім в Полтавському районі).
   
Справа стосовно права Сергія на спадщину за заповітом на квартиру також розглядалася в Октябрському районному суді понад два роки. Наразі, за сприяння Лариси Гольник, рішення переглядається апеляційною інстанцією. Ось так пересічний громадянин Сергій Самохатко, син робітників, змушений протистояти "чесній та порядній" судді Гольник та захищатися від ії посягань.
 
Суддя Гольник Л. В. після того, як провалила спробу дістатися посади в Конституційному суді України (не пройшла співбесіду), всіляко намагається сприяти створенню Антикорупційного суду України та зайняти відповідне місце під сонцем. Не зрозуміло тільки, що заважало судді Гольник судити корупціонерів за законом тоді, коли вона мала відповідні повноваження.
    
Зараз напевно час авантюристів. Таких, як Гольник та Гавриленко, що маніпулюють суспільною думкою заради власних амбіцій та інтересів.
     
Шановні полтавці! Звертаюсь до Вас із великим проханням! Не давайте можливості авантюристам вами маніпулювати та використовувати вас. Ця цинічна родина обливає всіх навколо себе брудом, незважаючи на те, що власне рило пухнасте та заплямоване. Таким не місце в суддівському корпусі. Людина, яка не має морального права вирішувати долю людей та чинити правосуддя.
      
Люди не мовчіть, пишіть правду про горе-суддю та ії кривосуддя. Не давайте себе обманювати авантюристам. Досить нас дурити, час вивести їх на чисту воду.
                        
 
                                                                 Г. І. Самохатко
Комментарии (9)
МИ-6 # 4 декабря 2017 в 15:24 0
Не нужно обращать внимание на их, надо относиться как к больным людям. Простите их. Психбольница за ними плачет.
Гороскоп 2018 # 4 декабря 2017 в 15:30 0
Корабль "Біда" на борту якого Ігор та Лариса йде на дно. Все рушиться. Крах та гучні падіння. Чорна полоса накрила родину. Втрата роботи, жабрачество, голод, сум та сльози.
Громада # 4 декабря 2017 в 15:37 0
Очевидна інсценуація побиття.Як би це був замах, то Лариса не сяяла на телеканалах, а Ігорьок не бейкався по екскурсіям та прес-конференціям. Це той, хто кілька днів тому плакався, що дуже били по ногах. Минуло трохи часу і слідів не залишилося.Мабуть били олівцями, а не битами.Артисти-аферисти на лбу написано.
Алік # 4 декабря 2017 в 17:52 0
Поки брали хабарі на своїх робочих місцях звичайно все влаштовувало. Дупу лизали іСтрукову та Оніщенко.Як зникла можливість збагачення, відігнав від корита.Всі хер..ві.
Гопак # 4 декабря 2017 в 19:32 0
Скаче козак Гаврила та пісні про Антикорупційний суд співає, щоб свою дружину в останній вагон запихнути.Навіщо нам той суд? Чи мало в нас суддів, яких ми утримуємо за нами сплачені податки? Чому вони не судять тих корупціонерів по закону? Чи Антикорупційний суд працюватиме за іншими законами? Чому Ларка-пройдихвіст не судила корупціонерів за законом, де результат ії роботи суддею? Всім відомо, що хабарника-податківця на джипік проміняла.Ось чому гараж прийшлося у Самохатків пригрести. До цього пішки обидва клоуни чвендяли.
Valfarka # 4 декабря 2017 в 19:58 0
Всі канали піарять це брехливе подружжя. Гидко! Полтавці то знають цю гнилу парочку. В Полтаві населення якої близько 380 тис. їх підтримує кучка людей яка є членами певних партій та організацій. Навіть на підтримку їх, після їхнього, нібито, "побиття", до мерії ніхто не вийшов.
Пс # 4 декабря 2017 в 20:50 0
Гольнишка бухає,мішки під очима. То впала з велосипеду, ключицю зламала. Тепер прикривається замахом на неї. Кому вона пришиблена разом із своїм недоноском потрібна.
Армагедон # 5 декабря 2017 в 08:58 0
Тупая судья и неудачник преподаватель переквалифицировались в клоуны.Цирк продолжается.xp35a8q
Сантехгруп # 6 декабря 2017 в 18:24 0
Треба ж комусь за чистоту в місті подбати, щоб чергове лайно гомнометів Гаврили та Лариси змивати.Вухата писака анонсував черговий виступ Раневської Лариси на брифінгу у Верховній Раді України. Там своїх клоунів вистачає. Дивись, щоб Генпрокурор не роздивився хто фінансує ії виступи разом із МіхоНе то відправлять незабаром обох циркачів на нари, баланду хавать.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
179 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
194 дня назад

Вся лента активности