Маленькі полтавські спортсмени отримали нагороди від Сергія Бубки

14 июня 2018 - Aleksandra
article8346.jpg

14 червня у спортивному комплексі поліції Полтавщини видатний український спортсмен, легкоатлет світового рівня, багаторазовий світовий рекордсмен та олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка привітав юнаків з високими здобутками у спорті та вручив пам’ятні подарунки, пишуть на сайті ГУ Нацполіції в Полтавській області.

 

 

 

Спортивне свято відкривали також делегати від обласних відділень НОК, депутати та заступник начальника Головного управління поліції Полтавщини Володимир Абрамов.

 

 

Урочистий захід присвячений до 180-ї річниці від дня народження одного з перших засновників Олімпійського руху в Україні, полтавця Олексія Бутовського.

 

 

Діти і юнаки, які мали нагоду особисто поспілкуватися з знаменитим спортсменом, представили п’ять олімпійських видів спорту.

 

 

 

Наголосивши на значних здобутках спортсменів Полтавського краю і прекрасному рівні їхньої підготовки, Сергій Бубка закликав молодь, продовжувати традиції вітчизняного спорту.

– Усе залежить від особистого бажання дітей, їхньої цілеспрямованості та головної мети, а також від батьків і педагогів – що вони зможуть закласти в дитину, чи навчать її самовіддано працювати. Саме ці якості допомагатимуть досягати успіхів як у житті, так і в спорті. А якщо зажадають досягти великої олімпійської мети – ми допоможемо і підтримаємо, – наголосив Сергій Назарович.

Поважний гість відзначив і місце для проведення урочистої зустрічі: «Приємно, що те, що колись планувалося, стало реальністю (Сергій Бубка особисто бачив процес будівництва спортивного комплексу перед його відкриттям 2008 року – уточнення від авт.)». За розвиток олімпійського руху Головне управління поліції Полтавщини нагородили подякою Національного олімпійського комітету.

У планах Сергія Бубки та гостей під час візиту до Полтавщини провести семінари-тренінги з керівниками обласних відділень НОК України, обмінятися позитивним досвідом, а також ознайомитися зі спортивними спорудами міста та області.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
GregoryTor регистрируется. Приветствуем!
7 минут назад
Cliftondaree регистрируется. Приветствуем!
1 час назад
RobMaghease регистрируется. Приветствуем!
4 часа назад
Richardbusia регистрируется. Приветствуем!
1 день назад

Вся лента активности