Маленькі полтавські спортсмени отримали нагороди від Сергія Бубки

14 июня 2018 - Aleksandra
article8346.jpg

14 червня у спортивному комплексі поліції Полтавщини видатний український спортсмен, легкоатлет світового рівня, багаторазовий світовий рекордсмен та олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка привітав юнаків з високими здобутками у спорті та вручив пам’ятні подарунки, пишуть на сайті ГУ Нацполіції в Полтавській області.

 

 

 

Спортивне свято відкривали також делегати від обласних відділень НОК, депутати та заступник начальника Головного управління поліції Полтавщини Володимир Абрамов.

 

 

Урочистий захід присвячений до 180-ї річниці від дня народження одного з перших засновників Олімпійського руху в Україні, полтавця Олексія Бутовського.

 

 

Діти і юнаки, які мали нагоду особисто поспілкуватися з знаменитим спортсменом, представили п’ять олімпійських видів спорту.

 

 

 

Наголосивши на значних здобутках спортсменів Полтавського краю і прекрасному рівні їхньої підготовки, Сергій Бубка закликав молодь, продовжувати традиції вітчизняного спорту.

– Усе залежить від особистого бажання дітей, їхньої цілеспрямованості та головної мети, а також від батьків і педагогів – що вони зможуть закласти в дитину, чи навчать її самовіддано працювати. Саме ці якості допомагатимуть досягати успіхів як у житті, так і в спорті. А якщо зажадають досягти великої олімпійської мети – ми допоможемо і підтримаємо, – наголосив Сергій Назарович.

Поважний гість відзначив і місце для проведення урочистої зустрічі: «Приємно, що те, що колись планувалося, стало реальністю (Сергій Бубка особисто бачив процес будівництва спортивного комплексу перед його відкриттям 2008 року – уточнення від авт.)». За розвиток олімпійського руху Головне управління поліції Полтавщини нагородили подякою Національного олімпійського комітету.

У планах Сергія Бубки та гостей під час візиту до Полтавщини провести семінари-тренінги з керівниками обласних відділень НОК України, обмінятися позитивним досвідом, а також ознайомитися зі спортивними спорудами міста та області.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
208 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад
регистрируется. Приветствуем!
222 дня назад

Вся лента активности