Мер про підземні переходи

17 февраля 2018 - Aleksandra
article8103.jpg

 По закінченню  чергової сесії міської ради Полтави Олександру Мамаю знову поставили питання, яке стосувалося стану підземних переходів в місті. 


 Їх ремонт був розпочатий ще на початку осені минулого року, проте станом на сьогодні вони й досі знаходяться в плачевному стані, на що постійно скаржаться міські жителі.

 

Картинки по запросу підземні переходи полтави

Міський головаповідомив про те, що дана ситуація виниклая через ндостатню кількість фахівців, а також несприятливі погодні умови:

«Дякую тим фахівцям, які працюють, вони це роблять добре. Якщо погодні умови дозволяють, вони працюють капітально. В морозні дні, звісно, класти плитку недоречно. Тому я думаю, з поліпшенням погодних умов, ми їх доробимо і вони будуть слугувати десятки років. На превеликий жаль, ми виділили кошти ще весною і ціле літо підрядна організація проводила роботи. Я викликав до себе директора цієї підрядної організації і запитую, чому не ремонтуються підземні переходи, а він каже, тому що вчора всі фахівці поїхали в Польщу, бо сьогодні за 5-6 тисяч гривень працювати ті фахівці, які мають досвід - не хочуть.»

 

Відзначимо, що на ремонт двох підземних переходів, у Полтаві, Управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради витратить майже 2,8 мільйона гривень.


Перехід на перехресті вулиць Шевченка та Європейської відремонтують за 1 млн 366 тис. 457 грн. На підземний перехід в центрі Полтави передбачено 1 млн 411 тис. грн.

 

Олексадра Гавриленко

Комментарии (2)
Squaw # 21 февраля 2018 в 15:49 0
Так сьогодні виглядає перехід біля головпочтамту
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Evgeniya # 21 февраля 2018 в 16:35 0
громкое слово - "ремонт" ))
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
6 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
76 дней назад

Вся лента активности