Міграція "гаражної" справи

22 января 2018 - Evgeniya
article8078.jpg

Вже три роки поспіль мігрує судами нашого міста так звана "гаражна справа", стосовно віджиму родиною судді Октябрського районного суду в м. Полтава Л. Гольник металевого гаражу у спадкоємця  за заповітом Самохатко С. П. Сам же гараж раніше належав померлій сусідці пані Гольник - гр. Лутаєнко Є. Д. 

   
У встановленому законом порядку, мешканець Полтави Сергій Самохатко намагається відстояти своє порушені право та інтереси в суді, протистояти славнозвісній судді та ії чоловіку - колишньому викладачу історії Полтавського НТУ І. Гавриленко.
    
Спочатку цивільна справа за позовом С. Самохатка до І. Гавриленко про визнання договору купівлі-продажу гаражу недійсним розглядалася в Октябрському районному суді м.Полтава. Потім вона була передана до Полтавського райсуду судді І. Потетію, який впродовж півтора року спромігся винести заочне рішення на користь С. Самохатко. А вже невдовзі він скасував своє рішення, розпочавши новий розгляд справи. І вже згодом він раптово взяв самовідвід від розгляду справи. 
   
В послідуючому суддя Полтавського райсуду Л. Шелудяков протягом шести місяців маніпулював обставинами в ході судового розгляду, а потім також взяв самовідвід. Після чого, ще три судді зазначеного суду також взяли самовідводи, а справу переданли до Ленінського районного суду.
    
Судді Ленінськогой районного суду  в м.Полтава слідував прикладу колег і також один за одним почали брати самовідводи. Справа передана до Київського районного суду, де за автоматизованою системою розподілу потрапила до судді Миронець О. К.
    
І це вже четвертий районний суд 25 січня 2018 року о 10 годині розпочне розгляд справи з самого початку.
     
Запрошуються  представники громадськості та ЗМІ на судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Київського районного суду в м. Полтава за адресою  м.Полтава, провулок Хорольський,6.
    
Хочеться  сподіватися, що міграція гаражної справи закінчиться саме в приміщенні даного суду, де пересічний громадянин С. Самохатко захистить та відновить свої права на гараж, що за законом має йому належати.
Комментарии (5)
Правда # 22 января 2018 в 17:30 0
Зубами ухватилась Гольничка разом із своїм Гаврилою за цей гараж.Все замало.Соромно.Лише гаражу їм і не доставало.Гребли все що можно було грести,поки була можливість у кожного на свому місці.
спостерігач # 22 января 2018 в 20:05 0
Цирк Кобзов відпочиває, шапіто із клоунами Г-Г мандрує просторами міста.
Громада # 22 января 2018 в 20:26 0
А воз и ныне там.Но почему то очевидное не хотят принять.Самое ценное это земля.А цена-долгая судебная тяжба!
Рупор # 23 января 2018 в 20:03 0
Повернули б гараж Самохатко та і годі.Жалоби та цинічні нахаби.Таких до правосуддя допускати не можна.
я # 7 февраля 2018 в 12:05 0
А, може, це - черговий епізод травлі Гольник, у зв'язку з контрами з Мамаєм?
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
179 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
194 дня назад

Вся лента активности