Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову...

1 марта 2017 - Evgeniya
article7775.jpg

 2 березня о 9.15 у Полтавському районному суді та під головуванням судді С. Цибізової,  розпочнеться новий розгляд цивільної справи про визнання недійсним договору купівлі-продажу гаражу за позовом Сергія Самохатка до чоловіка судді Октябрського районного суду в м. Полтава Лариси Гольник - Ігоря Гавриленка.

 
Нагадаємо, що позивач протягом двох років намагається у законний спосіб в суді захистити свої порушені права та інтереси і протистоїть системі в особі служительниці Феміди та ії чоловіка. Спочатку суддя Полтавського райсуду А. Потетій, який тривалий час розглядав справу, 23 вересня минулого року ухвалив заочне рішення на користь позивача та задовольнив частково його позовні вимоги. 
     
Через три місяці за доволі дивних обставин, опираючись на заяву відповідача, суддя  скасував своє рішення. Незабаром після скасування рішення, суддя А. Потетій взяв відвід від розгляду цієї справи.
     
Після цього справа потрапила до судді С. Цибізової, яка завтра розпочне ії слухання. Принаймні на це є великі сподівання. Чи можна очікувати об'єктивного судового розгляду представниками існуючої  cудової системи - незабаром дізнаємося.
     
Запрошуються представники громадськості міста та засобів інформації на відкрите судове засідання. Бажаємо витривалості Сергію Самохатку у протистоянні особам, які зухвало зазіхнули на його права та інтереси.
     
Стосовно І. Гавриленка та його дружини Л.Гольник  відкрито кримінальне провадження за ст. 190 КК України і триває досудове розслідування.
Комментарии (5)
ПС # 1 марта 2017 в 17:50 0
Коли вже на чисту воду виведуть це нікчемне та нахабне подружжя.Завтра знову можна буде почути чергу гівномета.
людмила69 # 1 марта 2017 в 19:41 0
Доверия никакого,одним миром мазаны!Подлые,наглые никакой управы,все законы поворачивают как им удобно.никак не нажруться,хоть-бы подавились.Молодой мужчина ему работать нада,семью содержать а приходится с такими пройдохами биться.
титан # 1 марта 2017 в 21:54 0
Так закалялась сталь и истец молоток, не сдается.За правду нужно бороться и довести дело до конца.Победа будет за ним.
слухачі # 3 марта 2017 в 16:38 0
В засіданні Гольник вела себе трохи стриманіше але один раз дозволила собі вести так, як ій притаманно. Засипала маячневими клопотаннями про виклик групи свідків із Полтавгазу,соц.служб, низки сусідів,лікарів та інших. Забули лише Мамая визвати в суд, якого вони вважають причетним до цієї справи. Суддя Гольник також побажала бути співвідповідачем по справі, щоб отримати шанс та можливість для затягування справи. Здається справу затягнуть не менше,як на рік а то і більше.
Лоя # 27 марта 2017 в 20:16 0
Чтобы порадовать своего любимого человека ювелирным украшением, совсем не обязательно ждать дня рождения, дня всех влюбленных или еще какого-то праздника! Интернет-магазин MOYO предлагает широкий ассортимент колец из драгоценных металлов с вставками из камней или без них от производителей из Италии, Таиланда, Гонконга и местных украинских фирм. Вы найдете изящные колечки или достаточно массивные, простые ободочки или сделанные под какое-нибудь животное, насекомое, птицу. Размерный ряд с 14 по 22 позволяет подобрать украшение по размеру любого пальчика, а приемлемые цены и регулярно приводящиеся акции позволят подобрать что-то по-настоящему стоящее и при этом сэкономить. Хотите эксклюзив? У нас есть такие модели! Не можете осилить всю сумму сразу, с удовольствием предлагаем оформить кредит на выгодных условиях! Доставка заказов осуществляется по всей Украине.
https://www.moyo.ua/chasi_i_ukrasheniya/yuvelirnyi-izdelia/kolca/
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
110 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
123 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
123 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
125 дней назад

Вся лента активности