• Закінчення епохи
    Закінчення епохи
      Якщо ви – людина, яка полюбляє телеграми, то ця новина буде болючою для вас. З 1 березня «Укртелеком» припиняє надавати послугу телеграфного зв’язку загального...
  • Зростання цін на потяг - головна вимога ринку
    Зростання цін на потяг - головна вимога ринку
     У фінансовий план Укрзалізниці на 2018 р. закладено плавне підвищення тарифів на проїзд. Виконуючий обов’язки  голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов...

На чию честь буде названо полтавське летовище ?

14 февраля 2018 - Aleksandra
article8084.jpg

 На Полтавщині стартує публічна консультація, мета якої – дати місцевому міжнародному аеропорту ім’я одного з видатних українських діячів. На честь кого він має бути названий, вирішать жителі області.

   Публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

 

У Полтавській області на обговорення ставиться питання щодо того, на честь якого визначного діяча має бути названий Міжнародний аеропорт “Полтава”. Серед можливих варіантів – Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра, Григорій Сковорода.

 

"Це правильно, коли аеропорт має власне ім’я, – зауважив Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради. – Звичайно, воно повинне асоціюватися з Полтавщиною, тому ми й обрали діячів, які мають безпосереднє відношення до нашого краю.Оскільки аеропорт – візитівка області, буде логічно, якщо ми поцікавимося думкою її мешканців". 

 

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради, підкреслює важливість даної події:

 " В європейських країнах чимало аеропортів названі іменами видатних особистостей – військових, політичних, громадських діячів, учених, письменників, художників. Думаю, це правильно. Адже ці люди своєю діяльністю заслужили на увічнення пам’яті. Наш полтавський аеропорт також треба назвати іменем видатної людини. Вважаю, що це має бути постать, яка зіграла вагому роль в історії України, і чиє життя було пов’язане з Полтавщиною. Хто саме? Своє слово мають сказати самі полтавці."


Публічні консультації уже показали себе успішним інструментом комунікації між громадськістю та владою. Вони дають змогу спільно, з урахуванням думок усіх сторін приймати ефективні рішення.

Про початок публічних консультацій розповіла Олександра Скиба, заступник голови Інституту “Республіка”:

"У цьому році Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка” розпочинає процес публічних консультацій по всіх регіонах України, у 30 містах. Цей інструмент відносно новий для українців. Уперше публічні консультації успішно відбулися в Хмельницькому та Первомайську Луганської області у 2017-му. Проте цей інструмент широко застосовується в країнах ЄС та США і показав свою ефективність. Він достатньо простий і дає можливість проголосувати широкому колу громадян за те рішення, якому вони надають пріоритет.  Мені надзвичайно приємно, що першу консультацію у цьому році ми проведемо саме в Полтавській області – Олександр Ханко звернувся до нас із пропозицією запустити процес публічних консультацій на Полтавщині. Тепер лишається сподіватися, що мешканці Полтавщини проявлять свою активність, візьмуть участь у консультації та вшанують таким чином власних героїв – видатних діячів історії України!"


Чиїм саме ім’ям назветься аеропорт, полтавці вирішуватимуть до 31 березня 2018 року.

Проголосувати можна, відправивши SMS “3011(пробіл)Номер відповіді” на номер 093-117-00-35 або за посиланням vdmk.org/3011. Вартість SMS згідно з тарифами оператора.

 


Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
Evgeniya добавляет комментарий:
громкое слово - "ремонт" ))
29 минут назад
Squaw добавляет комментарий:
Так сьогодні виглядає перехід біля головпочтамту Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал. Изображение уменьшено.
1 час назад
В этой теме форума обсуждаем статью "2-3 июня * Раду Поклитару. Модерн-балет "Лебединое озеро""
1 час назад
В этой теме форума обсуждаем статью "28 апреля * Анна Каренина"
1 час назад

Вся лента активности