• Нешвидка "Швидка"
    Нешвидка "Швидка"
    Із новою медичною реформою диспетчер швидкої має право відмовити вам у неекстренних випадках. Який саме випадок таким вважається дізнавайтеся з відео.

Полтавці не повинні їздити по 5 гривень!

12 марта 2018 - Aleksandra
article8243.jpg

 Сьогодні, 12 березня, в Полтавському обласному окружному суді пройшло засідання з приводу скарги виконавчого комітету , який розглядав позов народного депутата Сергія Капліна. Нардеп намагається  через суд довести, що підвищення вартості проїзду у Полтаві відбулося незаконно.

  

Під час проведення попереднього засідання,  суддя Ігор Шевяков прийняв позовну заяву до розгляду та ухвалив відкриття провадження в адміністративній справі. Тоді своїм рішенням суддя призупинив рішення виконкому про збільшення вартості проїзду в громадському транспорті місті, проте перевізники ціну не зменшили.

Виконавчий комітет Полтавської міської ради намагався оскаржити рішення суду, проте суддя не прийняв заперечень і лишив в силі своє попереднє рішення.

 

28 грудня минулого року, у Полтавській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було прийнято рішення щодо збільшення вартості проїзду у громадському транспорті. Відповідно з рішенням суду, вартість проїзду зросла на 1 гривню.

 

Суддя назначив підготовче судове засідання на 21 березня.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Клубы
Новости сайта
deliaea16 регистрируется. Приветствуем!
4 минуты назад
brianaoj11 регистрируется. Приветствуем!
1 день назад
catalinazz4 регистрируется. Приветствуем!
1 день назад
deborahmz1 регистрируется. Приветствуем!
2 дня назад

Вся лента активности