Реєструйте декларації вчасно!

22 июня 2018 - Aleksandra
article8365.jpg

 Суд припинив справу щодо корупційних дій заступниці міського голови

 Заступниця мера Світлана Тарашевська не понесла відповідальності за невчасне повідомлення про придбання автомобіля через закінчення строків покарання.

Вона несвоєчасно подала повідомлення про придбання нового автомобіля Hyundai Elantra.

Легковик жінка оформила 13 грудня 2017 року, а повідомлення в Єдиному держреєстрі декларацій опублікувала за два тижні — 28 грудня 2017 року. Хоча зробити це заступниця мала у 10-денний термін.

Та Октябрський райсуд Полтави відмовився притягати до відповідальності заступницю міського голови. 1 червня суддя Олена Шевська закрила відповідне провадження через закінчення строків накладення адмінстягнення. Про це повідомляє "Полтавщина".

Згідно із ч. 3 ст. 38 (строки накладення адміністративного стягнення) Кодексу України про адміністративні правопорушення, адмінстягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

Суддя з’ясувала, що вже станом на 5 лютого 2018 року правоохоронці не могли не знати про порушення, яке допустила Світлана Тарашевська. Відповідний протокол вони склали лише 10 травня 2018 року, коли вже минуло три місяці.

Через це суддя закрила провадження. Прокуратура могла оскаржити рішення протягом десяти днів, але не зробила цього.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
271 день назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности