Рятувальники закликають громадян не спалювати суху рослинність та сміття

18 июля 2017 - Evgeniya
article8004.jpg

 Спалювання сухої трави та сміття громадянами не лише завдає шкоди екосистемі області, але й може призвести до загоряння господарчих будівель, житлових будинків тощо.

 

 Також, на жаль, трапляються непоодинокі випадки, коли громадяни через необережне поводження з вогнем отримують травми. Так, 11 липня в 1-шу міську клінічну лікарню м. Полтави, з попереднім діагнозом: термічні опіки 1-3 ступенів грудної клітини, спини та плеча доставлена громадянка 1985 року народження. Опіки жінка тримала в побуті, внаслідок необережного поводження з вогнем під час спалювання сміття.
 
Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
 
 
У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101.
 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко"
48 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Журналист Крутчак обратился в НАБУ, что бы оно расследовало фальсификации Рабиновичем своих налоговых деклараций"
51 день назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Израильская пенсия Рабиновича – мечта любого украинца."
68 дней назад
ledyboss добавляет объявление Требуются партнеры в Бизнес
81 день назад

Вся лента активности