Справа "Нової Пошти" продовжується...

17 апреля 2018 - Aleksandra
article8325.jpg

 Про це компанія повідомила у відповіді на запит “Економічної правди“.

“21 березня ми звернулися до бізнес-омбудсмена у зв’язку з проведеними обшуками у наших офісах і відділеннях. На нашу думку, кримінальне провадження було зареєстровано необґрунтовано, а обрана тактика слідчих дій свідчить про здійснення тиску“, – повідомили у  компанії.

 

“Про те, що стосовно компаній Групи зареєстровано кримінальне провадження, ми дізналися безпосередньо під час обшуків: нам повідомили про наявність провадження, зареєстрованого ще у листопаді минулого року, проте ні з запитами, ні з викликами до того часу жодного разу не зверталися. Ми розраховуємо на втручання бізнес-омбудсмена і його допомогу в цій ситуації“, – зазначили у “Новій пошті”.

 

У компанії зазначають, що усі вилучені кошти повернули, а “Нова пошта” надає слідчим інформацію відповідно до отриманих запитів.

 

 

Як повідомлялося раніше, наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ “Нова Пошта” та інших споріднених підприємств. Обшуки компанії проводилися у шести містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків та, зокрема, Полтава.

 

Олександра Гавриленко

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
179 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
194 дня назад

Вся лента активности