Справа "Нової Пошти" продовжується...

17 апреля 2018 - Aleksandra
article8325.jpg

 Про це компанія повідомила у відповіді на запит “Економічної правди“.

“21 березня ми звернулися до бізнес-омбудсмена у зв’язку з проведеними обшуками у наших офісах і відділеннях. На нашу думку, кримінальне провадження було зареєстровано необґрунтовано, а обрана тактика слідчих дій свідчить про здійснення тиску“, – повідомили у  компанії.

 

“Про те, що стосовно компаній Групи зареєстровано кримінальне провадження, ми дізналися безпосередньо під час обшуків: нам повідомили про наявність провадження, зареєстрованого ще у листопаді минулого року, проте ні з запитами, ні з викликами до того часу жодного разу не зверталися. Ми розраховуємо на втручання бізнес-омбудсмена і його допомогу в цій ситуації“, – зазначили у “Новій пошті”.

 

У компанії зазначають, що усі вилучені кошти повернули, а “Нова пошта” надає слідчим інформацію відповідно до отриманих запитів.

 

 

Як повідомлялося раніше, наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ “Нова Пошта” та інших споріднених підприємств. Обшуки компанії проводилися у шести містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків та, зокрема, Полтава.

 

Олександра Гавриленко

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.