Створення груп продовженого дня в школах

5 марта 2018 - Squaw
article8228.jpg

  Міністерство освіти запрошує батьків молодших школярів та учителів долучитись до опитування щодо роботи груп продовженого дня у навчальних закладах.

 

Заняття в загальноосвітніх школах, зазвичай, закінчуються в 12:00-14:00,  робочий день батьків, загалом, до 17:00-18:00. Куди ж на пів дня дівати дітей? Це дуже серйозна проблема, яка створює в житті усіх родин школярів перманентно(!) стресову ситуацію. Батькам доводиться брати дитину на роботу, «пристроювати» до бабусь, знайомих, сусідів. Весь робочий день відлучатися з роботи, щоб забирати-відводити зі школи, гуртків. Також, в таких умовах, гострим є питання харчування і виконання домашнього завдання. Багатьом батькам доводиться сидіти вдома. Та, навіть, в такій ситуації, вчитель - це спеціаліст, який знає методику навчання і правильно допоможе дитині виконати домашню роботу.

Для вирішення цієї проблеми необхідним є створення груп продовженого дня в усіх школах (і не тільки для молодших класів). При цьому, треба передбачити харчування, підготовку педагогів, наявність шкільних гуртків і розвиваючих заходів.

  Автори опитування наголошують, що метою опитування є вдосконалення порядку створення груп подовженого дня у школах, а його результати будуть враховані при підготовці відповідного проекту документа.

Опитування містить декілька запитань щодо функціонування шкільних груп подовженогодня.

Відповіді можна надати до 1 квітня за посиланням Опитування МОН

 

 

 

Похожие статьи:

Полтавские новостиНові директори Полтавської гімназії №6 і школи №7

Полтавские новостиЗаняття будуть відновлені.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
211 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
223 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
223 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
225 дней назад

Вся лента активности