Створення груп продовженого дня в школах

5 марта 2018 - Squaw
article8228.jpg

  Міністерство освіти запрошує батьків молодших школярів та учителів долучитись до опитування щодо роботи груп продовженого дня у навчальних закладах.

 

Заняття в загальноосвітніх школах, зазвичай, закінчуються в 12:00-14:00,  робочий день батьків, загалом, до 17:00-18:00. Куди ж на пів дня дівати дітей? Це дуже серйозна проблема, яка створює в житті усіх родин школярів перманентно(!) стресову ситуацію. Батькам доводиться брати дитину на роботу, «пристроювати» до бабусь, знайомих, сусідів. Весь робочий день відлучатися з роботи, щоб забирати-відводити зі школи, гуртків. Також, в таких умовах, гострим є питання харчування і виконання домашнього завдання. Багатьом батькам доводиться сидіти вдома. Та, навіть, в такій ситуації, вчитель - це спеціаліст, який знає методику навчання і правильно допоможе дитині виконати домашню роботу.

Для вирішення цієї проблеми необхідним є створення груп продовженого дня в усіх школах (і не тільки для молодших класів). При цьому, треба передбачити харчування, підготовку педагогів, наявність шкільних гуртків і розвиваючих заходів.

  Автори опитування наголошують, що метою опитування є вдосконалення порядку створення груп подовженого дня у школах, а його результати будуть враховані при підготовці відповідного проекту документа.

Опитування містить декілька запитань щодо функціонування шкільних груп подовженогодня.

Відповіді можна надати до 1 квітня за посиланням Опитування МОН

 

 

 

Похожие статьи:

Полтавские новостиНові директори Полтавської гімназії №6 і школи №7

Полтавские новостиЗаняття будуть відновлені.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
Richardbusia регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад
Roberttieri регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад
Craigtax регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад
Louisadvar регистрируется. Приветствуем!
8 часов назад

Вся лента активности