Суддівська змова?

20 февраля 2017 - Evgeniya
article7744.jpg

 Продовження баталій за гараж

 Наш сайт впродовж тривалого часу інформує громадян про хід судового розгляду цивільної справи за позовом Сергія Самохатка до чоловіка судді Октябрського райсуду в м. Полтава Лариси Гольник - Ігоря Гавриленко про визнання договору купівлі-продажу гаражу у сусідки, громадянки Лутаєнко Є. Д., на подвір'ї власного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Комсомольська (Стрітенська) № 44.

   
Сама ж суддя Гольник Л. В. є треттьою стороною по справі, яка не заявляє самостійних вимог. Предметом оскарження є саме договір сумнівного походження, складений власноруч відповідачем на клаптику паперу із шкільного зошиту в клітинку, який не містить обов'язкових реквізитів та багато іншого.Саме відсутність реквізитів удаваного правочину свідчить про те, що зловмисники на час укладення такого договору не мали в своєму розпорядженні паспортних даних сусідки. Із відеозапису, продемонстрованого Фотокором-відповідачем І.Гавриленком в судовому засіданні видно, як вони разом із дружиною заздалегідь готувалися до вірогідного окарження спадкоємцем Самохатком даного договору.
      
Коли вони опинилися в квартирі сусідки Лутаєнко Є.Д., а причиною для відвідин стало нібито її падіння та сильне забиття і вона потребувала сторонньої допомоги, то одразу почали вести відеозйомку замість надання допомоги. Також на записі видно, як Л.Гольник, перестрибнувши через сусідку, почала нишпорити по шафах в квартирі сусідки і напевне, користуючись нагодою, шукала ії паспорт. Коли паспорта в квартирі не було знайдено, Л. Гольник нічого більше не вигадала, окрім того, що набрала на комп'ютері від імені бабці відповідну заяву до міліції про викрадення паспорту рідними гр. Лутаєно Є. Д.. ( про це буде далі). 
      
Померла у 2014 році гр.Лутаєнко Є. Д. мала розлади психіки, за висновком посмертної психічної ексмертизи не могла усвідомлювати значення своїх дій.
           
    
Суддя Полтавського райсуду А.Потетій розглядав дану справу протягом півтора року, а 23 вересня 2016 року ухвалив заочне рішення, яким визнав договір купівлі-продажу недійсним.
         
  
 
  
 
  
 
 
Епопея з переглядом даного рішення за заявою подружжя Гольник-Гавриленко відома багатьом громадянам не лише нашого міста, а й за межами нашої області і висвітлювалась нами в попередніх публікаціях, Фейсбуці та інших засобах ЗМІ.
         
Після прийняття рішення суддею А. Потетієм про перегляд заочного рішення на судовому засіданні 01 лютого поточного року за участю сторін та представників громадськості, І.Гавриленко намагався довести суду аргументи незаконності рішення суду від 23.09.2016 року. 
 
Протягом 1,5 години слухачі разом із головуючим суддею слухали маячню відповідача та треттьої особи по справі Л. Гольник, яка зовсім не стосувалася  ії сутті. Виступаючі в своїй промові вкотре пригадали список осіб, який постійно поповнюється, що нібито звинувачуються у причетності до даної справи.
     
У зв'язку із зайнятістю головуючого судді А.Потетія в іншій кримінальній справі, була оголошена перерва та призначено судове засідання на 02.02.2016 року. Після чого галас із вуст відповідача та його дружини  чути було далеко за межами будівлі Полтавського райсуду, через невдоволенність датою та часом призначеного засідання. Оскільки вони нібито не мали можливість бути присутніми на ньому. Як нам стало відомо, тієї дати суддя перебувала на допиті в НАБУ по справі очільника міста О. Мамая.
     
Згідно вимог положень Цивільного процесуального права, неявка треттьої особи, яка не заявляє самостійних вимог в судове засідання, належним чином повідомленої про дату та час судового засідання не є перешкодою для його проведення.Тим більше, що Л.Гольник висловила свою думку стосовно підстав для перегляду заочного рішення. Але ж відповідач І.Гавриленко, який напевно боіться самостійно зробити будь-який крок без дружини-судді  проігнорував судове засідання 02.02.2017 року не з'явився. У призначений час на судове засідання не з'явився і захисник позивача у зв'язку із хворобою, про що до суду направлена відповідна заява про відкладення засідання.
      
В послідуючому, як з'ясувалося через відсутності сторін по справі і відповідних заяв від захисника, всупереч вимогам ЦПК України суддя А. Потетій самостійно прийняв рішення про скасування заочного рішення від 23.09.2016 року і призначив справу до нового розгляду. Незважаючи на те, що дана ухвала від 02.02.2016 року була відсутня в ЄДРСР, але про неї на повну катушку наступного дня розповідав відповідач І. Гавриленко в мережі Фейсбук на своїй сторінці та запрошував своїх соратників на засідання 10 лютого. Дана обставина дає підстави вважати про їх обізнанність заздалегідь про результат прийнятого рішення суддею А. Потетієм, а  розіграна ними за участю судді Потетія це є циркова вистава  і  гра на публіку.
    
10 лютого 2017 року на судовому засіданні головуючий по справі А. Потетій після заяв відповідача та Л. Гольник узяв самовідвід. Незважаючи на те, що суддя Потетій не раз відмовляв у задоволенні аналогічних клопотань Гольник та Гавриленко ще на початку розгляду справи півтора роки по тому, на той час не вбавчаючи підстав для іх задоволення. І тут раптом такий трюк у виконанні судді, який поставив під сумнів своє рішення, самостійно без участі сторін його скасував (хоча міг прийняти таке рішення ще 01.02.2016 року, коли сторони були присутніми), призначивши справу до розгляду і прийняв відвід.
       
    
      
Не дивно, що під час розгляду справи стосовно славнозвісної гр. Т. Жабо- суддя А. Потетй не брав ані відводу, ані самовідводу через нявності очевидних підстав для цього. Такі подвійні стандарти у правосуддя від судді Потетія. Можливо є певна змова  та договорняки між суддями Гольник та Потетієм, які сприяють затягуванню судового розгляду на роки, знущаючись над пересічними громадянами, такими як С. Самохатко та його рідні.
            
У Фейсбуці на своїй сторінці І. Гавриленко повідомляє  прихильникам про свої дві маленьки перемоги - скасування заочного рішення та відвід судді. Насправді, ці події ніякі не перемоги, а чистої води ганебна змова між суддями з метою уникнення відповідальності за свої вчинки.
         
Після розподілу, справа потрапила до рук чергової судді Полтавського районного суду С. А. Цибізової, яка перебуває в дружніх стосунках із суддею Л. Гольник, що ставить під сумнів ії об'єктивність та неупередженність щодо розгляду даної справи.
       
Судове засідання призначене на 02.03.2017 року на 9.15. Запрошуємо всіх небайдужих громадян на засідання з метою об'єктивного судового розгляду та контролю за свавіллям суддівського корпусу, припинення рейдерства та корупції з боку суддів та членів їх родин.
         
Нагадаємо, що стосовно І. Гавриленко та його дружини Л.Гольник відкрито кримінальне провадження № 42016171010000111 за ст. 190 КК України(дата внесення до ЄРДР 31.10.16 р.), Сергія Самохатко визнано потерпілою особою від вчинення ними кримінального правопорушення (підтверджуючі документи надані нами в попередній публікації).
Комментарии (9)
Рупор # 20 февраля 2017 в 18:55 0
Имел возможность в течении 1часа40минут прослушать аудиозапись в исполнении Полтавского гомномета-Игоря Гавриленко,который по достоинству получил прозвище в интернете,поскольку его главным делом на протяжении двух лет полив всех вокруг себя гомном.Еще у него хорошо получается бороться с женщинами,может нахитнуть фотоаппаратом.Живет за счет жены и подачек за участие в различных пиаркомпаниях.
Людмила69 # 20 февраля 2017 в 19:06 0
Кошмар продолжаеться,круговая порука,никто не хочет ничего менять,в лучшем случае выжидают.Много и красиво говорят,но ничего менять в стране не хотят.Боюсь пока не вернёться 17 год ничего не измениться!
Небесная сотня # 20 февраля 2017 в 19:50 0
Небесная сотня и тысячи павших героев отдали свои жизни за счастливое будущее Украины,как правовое государство,процветающую экономику и т.д.А получили суддейский беспредел Гольников-Потетиев-Крючко и других,отсутствие реформ,нищета народа.До каких пор народ это будет терпеть?Мы стоим на пороге радикальных и глобальных перемен,когда сметут всех предателей,таких судей,прокуроров наркоманов и всю п..добратью.
ПС # 20 февраля 2017 в 20:42 0
Договорчик подгулявший филькина грамота и деньжат никто не видел.Кидалово в исполнении судихи и ее отщепенца.Чистый договорняк крокодилихи с инвалидом Потетием,тянут лямку в надежде проскочить в марафоне за полномочиями без уголовного дела и излишнего шума.
Каріна # 20 февраля 2017 в 20:53 0
Одні корупціонери-судді, проти інших-корупціонерів суддів. Війна за місце під сонцем "суддівських кланів", а страждають прості громадяни. А ніхто не задумався, як проста заочниця Лариса Гольник, так легко стала суддею? Хто їй дав рекомендацію? А призначив її суддею в квітні 2010р. біглий Янукович! Хто її зараз підтримує? Задумайтесь? Як би вона насправді пішла проти системи, то всі знають чим би це закінчилось (простий приклад-співак Скрябін інші). А насправді вона і її чоловік Ігор Гавриленко, не кращі за Струкова, Трихни та подібних їй інших. Такі ж брехливі, цинічні, аморальні взяточники, які вміло розігрують спектаклі, а біомаса плеще їм в ладошки.
RG # 21 февраля 2017 в 08:51 0
До сорока років Лариса Гольник працювала помічницею Голови Апеляційного суду Полтавської області Онищенка, ні для кого не таємниця за які здібності вона отримала Статус судді при режимі Януковича.Подробиці розказують як діючі судді апеляційної інстанції, так і ті хто пішов у відставку, яких останнім часом подружжя обливає брудом. Відсутність знань, завищена самооцінка, цинізм, критиканство та нахабність, жадібність-це неповний перелік рис, які притаманні судді Л.Гольник. Ніякий вона не викривач, а навпаки вимагатель та здирниця, любительниця легких грошей.
правозахисник # 21 февраля 2017 в 08:41 0
На мою думку заочне рішення виписано добре, але чомусь суддя А.Г.Потетій зробив такий вчинок, можна лише здогадуватись. Можливі причини: хабар, змова, шантаж з боку відповідача та його дружини через власний піар і тиск на нього та голову Полтавського райсуду І.Кіндяка, якого вже не раз вони зачіпляли через ЗМІ.
Чистяльщик # 21 февраля 2017 в 11:42 0
Зрозуміло, що іде змова, кругова порука суддів. Піар Гольник роздутий на всю Україну потерпить фіаско...
Антикоррупция # 21 февраля 2017 в 17:25 0
Фиаско мягко сказано.Нужно добиться привлечениявиновных к ответственности. Судья также должна отвечать за свои деяния,если не за взятки и обогащения,которые брала во время совершения правосудия,то в Даном случае за мошенничество и злоупотребления статусом судьи.За нарушение присяги быть уволеной.А ее пиар никого не интересует,ее давно раскусили.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
111 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
124 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
124 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
126 дней назад

Вся лента активности