Утримання доріг та вулиць міста за майже 90 млн

2 марта 2018 - Aleksandra
article8219.jpg

 

Управління ЖКГ Полтави замовило послуги з утримання вулично-дорожньої мережі міста за майже 90 мільйонів гривень.

 

 6 березня 2017 року Управління ЖКГ уклало договір на суму 89,9 млн. грн. Договір в кінці року продовжили  на термін, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2018 року, в обсязі, що не перевищує 20 % від суми, визначеної в Договорі, а саме на 17,9 млн. грн. Досі послуги надає харківська фірма  ТОВ “Механізований будівельний центр”.

Продовження строку дії договору на наступний рік

 Цей тендер включає в себе різні послуги. Серед яких утримання доріг узимку, посипання піщано-соляною сумішшю, забезпечення розчищувальною технікою тощо. Влітку фірма забезпечуватиме очищення зливової каналізації, прибирання сміття, буде завозити пісок для дитячих майданчиків.

 

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради зараз проводить нову закупівлю послуг з утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою, зелених насаджень, у т.ч. утримання вулично-дорожньої мережі міста Полтави на 143,8 млн. грн. На тендер зайшла та ж харківська фірма (ТОВ “Механізований будівельний центр”) зі своїм постійним конкурентом (ПАТ “Управління механізації будівництва №23”).

 

Результат буде відомим на початку квітня 2018 року.

 

Олександра Гавриленко 

Комментарии (2)
Squaw # 5 марта 2018 в 17:07 0
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Пробки утром 5.03 из-за плохо расчищенных дорог
Олексій # 5 марта 2018 в 17:12 0
Схоже, сніг чистити не збираються.:( Чекають, поки сам розтане. На деяких вулицях по одній колії. Половина центру - односторонній рух. На тротуарах протоптані стежки. По пішохідній частині Соборності, взагалі, ходити не можна. А сніг вже 2 дні, як не іде.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
179 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
194 дня назад

Вся лента активности