ФК "Полтава" припинив своє існування

22 июня 2018 - Aleksandra
article8364.jpg

 21 червня керівництво ФК “Полтава” оголосило про розпуск команди. Таке рішення під час наради повідомив Віце-президент клубу.

 

22 червня гравцям та персоналу мають повернути трудові книжки та розірвати з ними договори.

Також керівництво клубу надіслало офіційний лист до Федерації футболу України та Об’єднання професіональних клубів України “Прем’єр-Ліга”. У якому пояснили, що:

– У зв’язку з неможливістю виконання вимог Комітету з питань стадіонів та безпеки проведенняФедерації футболу України з усунення недоліків на стадіоні “Локомотив”…ФК “Полтава” повідомляє про зняття команди з участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професійних команд клубів ОПФКУ “Прем’єр-Ліга” сезону 2018-2019 років.

Нагадаємо, що ФК “Полтава” мала грати домашні матчі Прем’єр-ліги на міському стадіоні “Локомотив”. Тоді Леонід Соболєв, президент ФК “Полтава” повідомив, що клуб не планує залишати домашній стадіон “Локомотив” і буде тут проводити матчі УПЛ:

– Однозначно, будемо грати на “Локомотиві”. У нас свої вболівальники, свої ветерани футболу, які безкоштовно ходять на футбол, як і діти.

27 травня ФК “Полтава” увійшов до української Прем’єр-ліги. Тоді у стикових матчах наші футболісти обіграли ФК “Чорноморець” із загальним рахунком 3:1.

Інформацію надає офіційний сайт клубу


Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
271 день назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности