Футбольна дискусія

12 апреля 2018 - Aleksandra
article8315.jpg

 Керівництво футбольного клубу «Ворскла» і перші особи Центру ліцензування тренерів ФФУ проводять у Полтаві взаємно корисні лекції з підвищення теоретичних знань фахівців. Абсолютно всі тренери зі структури полтавського клубу долучилися до живого діалогу, що тривав упродовж дня у прес-центрі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського.

 

Знані та авторитетні фахівці Валерій Шамардін та Ігор Хіміч у ході роботи наголосили на тому, що такі зустрічі приносять багато користі обом сторонам, адже дають можливість у колективі людей, справою життя яких є передача футбольних знань, обговорити чимало питань, які виникають у повсякденній роботі, аби потім упевнено застосовувати все на практиці.

Віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак звернувся до всіх учасників зібрання із побажаннями вдосконалюватися, і не зупинятися на вже досягнутому у роботі. Серед уважних слухачів не лише всі тренери ДЮФШ ФК «Ворскла», а й головний тренер «біло-зелених» Василь Сачко та, зокрема, один із лідерів команди Олександр Чижов.

Досягнувши повного порозуміння в усіх питаннях про співпрацю, ворскляни і в подальшому розраховують на цікаві зустрічі у подібному форматі.

Прес-служба ФК «Ворскла»

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
5 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
76 дней назад

Вся лента активности