Футбольна дискусія

12 апреля 2018 - Aleksandra
article8315.jpg

 Керівництво футбольного клубу «Ворскла» і перші особи Центру ліцензування тренерів ФФУ проводять у Полтаві взаємно корисні лекції з підвищення теоретичних знань фахівців. Абсолютно всі тренери зі структури полтавського клубу долучилися до живого діалогу, що тривав упродовж дня у прес-центрі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського.

 

Знані та авторитетні фахівці Валерій Шамардін та Ігор Хіміч у ході роботи наголосили на тому, що такі зустрічі приносять багато користі обом сторонам, адже дають можливість у колективі людей, справою життя яких є передача футбольних знань, обговорити чимало питань, які виникають у повсякденній роботі, аби потім упевнено застосовувати все на практиці.

Віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак звернувся до всіх учасників зібрання із побажаннями вдосконалюватися, і не зупинятися на вже досягнутому у роботі. Серед уважних слухачів не лише всі тренери ДЮФШ ФК «Ворскла», а й головний тренер «біло-зелених» Василь Сачко та, зокрема, один із лідерів команди Олександр Чижов.

Досягнувши повного порозуміння в усіх питаннях про співпрацю, ворскляни і в подальшому розраховують на цікаві зустрічі у подібному форматі.

Прес-служба ФК «Ворскла»

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
208 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад
регистрируется. Приветствуем!
222 дня назад

Вся лента активности