Хто очолить ПОКП "Полтава-Аеропорт"

13 марта 2018 - Aleksandra
article8246.jpg

 13 березня був проведений перший відбірний етап, на якому обирали майбутнього голову ПОКП «Аеропорт-Полтава».

  

Бажаючими отримати посаду було 6. Серед них 4 – полтавці, 2 – жителі Кропивницького та кременчужанин. А саме:

 

Микола Миколайович Бідний. Полтавець наразі очолює ПП «Майстер Клас-Авто». В авіаційній галузі раніше не працював, дотичної освіти до неї також не має.

 

• Ігор Анатолійович Васецький, власник НВПП «Укрпромекспорт». Полтавець протягом своєї трудової діяльності з авіацією жодним чином не був пов’язаний, проте має диплом за спеціальністю «Експлуатація авіаційного та електронного обладнання».

 

• Олександр Павлович Власович. Полтавець очолює ТОВ «Меблі Сінті». Свого часу закінчив Донбаську машинобудівну академію за спеціальністю «Цивільне та промислове будівництво», а також воєнне училище, де здобув спеціальність «Штурманська тактична авіація». Пізніше працював штурманом у штабі Збройних сил України.

 

• Василь Дмитрович Кокорніков з Кременчука має свідоцтво пілота цивільної авіації, а також досвід кермування літаками першого класу, проте не підійшов за віком, адже вже на пенсії.

 

• Віктор Мирославович Лещишин з міста Кропивницький. Чоловік має диплом з відзнакою Державної академії з перевезень та документ про вищу освіту Кіровоградської льотної академії. Працював в авіакомпаніях «Браво» та «Українсько-середземноморські авіалінії».

 

• Володимир Григорович Окара. Закінчив полтавський інститут зв’язку та аграрну академію. Зараз очолює ООО «Логон», працював у компанії «Аерфорс», в ООО «Смарагд» тощо.

 

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький зазначив, що переважна більшість претендентів на посаду, кваліфікаційно не відповідають вимогам комісії, адже не пропрацювали 5 років на керівній посаді:

 

 

 

 

 

– Чотирьом претендентам комісія відмовила через невідповідність їхніх кандидатур. Два кандидати, на нашу думку, мають відповідні досвід, фах, рівень підготовки. Згідно з рішенням комісії, їх запросимо на наступний етап, який відбудеться 15 березня, де, маю надію, буде рішення про призначення керівника полтавського летовища. Потім це рішення винесуть на найближчу сесію, і депутати голосуватимуть за цю кандидатуру.

 

 

 

 Щасливчиками, які потрапили у наступний етап виявилися Віктор Лещишин з Кропивницького та Володимир Окара з Полтави.  

 

Із обраним керівником планують укласти контракт на три або п’ять років. Це вирішуватиме депутатський корпус з контексту спілкування з претендентами на посаду й залежно від їхнього бачення розвитку аеропорту. Коли вдасться повернути кошти, вкладені в летовище, посадовці поки що не повідомляють, кажуть – про прибуток поки не йдеться й що роблять усе для людей.

 

 

 

 

 

 

Нам залишається лише чекати 15 березня, щоб дізнатися хто очолив ПОКП «Полтава-Аеропорт».

 

 

Олександра Гавриленко

 

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
Richardbusia регистрируется. Приветствуем!
6 часов назад
Roberttieri регистрируется. Приветствуем!
6 часов назад
Craigtax регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад
Louisadvar регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад

Вся лента активности