Як держава втрачаєдоступну медицину - думка експерта

28 июля 2017 - Evgeniya
article8020.jpg

  Держава можевтратитидоступну медицину, змусившисвоїми реформами українцівлікуватися у всіляких «цілителів» абозалазити в борги.

 Таким думку про прийдешніперетвореннях в медичнійсферіподілиласявідомийстоличнийполітик Алла Шлапак у своємублозі «Медреформа: пора говорити людям правду» (http://blog.liga.net/user/ashlapak/article/27686.aspx).

«ЗапропонованаМіністерствомохорони модель реформи і парламентарії, якіголосують за неї ..., руйнують сферу, яка у всьомусвітівизнанаоднією з найбільш доступною всьомунаселенню», - пише Алла Шлапак. На доказ вона наводить недавнєдослідженняDeloitte «Індекссоціальногорозвитку» за 2017 рік. У ньомунайбільшвисокібали, як і в минуломуроці, Українаотримала по позиції«харчування і базовемедичнеобслуговування». «І замість того, щобпишатися і вдосконалюватися, можновладціруйнуютьтіпоодинокіпозитивніречі, якізалишилися в нашійдержаві», - зазначаєполітик.

Їїщирездивуваннявикликаютьманіпуляції, за допомогоюяких чиновники намагаютьсяотриматиілюзіюсуспільноїпідтримки у запропонованоїреформи. Зокрема, їїобурюєспробапредставитинововведення як банальнулегалізаціюсьогоднішніххабарівлікарям і медперсоналу, адже в разіхабарів і «подяк» людина в правісамостійновизначитиїхрозмірабо ж не платитизовсім (і навіть в цьомувипадкуйогообслужать). «Уряд хоче, щобпісляреформи не булоніякихдобровільнихвнесківдобровільнообраногорозміру. Щоб бабуся не змоглавіддячитиовочами з городу або курочкою, а несла грошізісвоєїжебрацькоїпенсії », - говорить Алла Шлапак, акцентуючиувагуна тому, щовсітарифибудутьчітковизначені та однакові для всіхкатегорійнаселення. В дієвістьобіцянихдержавними мужами субсидій на лікування Алла Шлапак не вірить.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
7 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
7 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
9 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
79 дней назад

Вся лента активности