Як держава втрачаєдоступну медицину - думка експерта

28 июля 2017 - Evgeniya
article8020.jpg

  Держава можевтратитидоступну медицину, змусившисвоїми реформами українцівлікуватися у всіляких «цілителів» абозалазити в борги.

 Таким думку про прийдешніперетвореннях в медичнійсферіподілиласявідомийстоличнийполітик Алла Шлапак у своємублозі «Медреформа: пора говорити людям правду» (http://blog.liga.net/user/ashlapak/article/27686.aspx).

«ЗапропонованаМіністерствомохорони модель реформи і парламентарії, якіголосують за неї ..., руйнують сферу, яка у всьомусвітівизнанаоднією з найбільш доступною всьомунаселенню», - пише Алла Шлапак. На доказ вона наводить недавнєдослідженняDeloitte «Індекссоціальногорозвитку» за 2017 рік. У ньомунайбільшвисокібали, як і в минуломуроці, Українаотримала по позиції«харчування і базовемедичнеобслуговування». «І замість того, щобпишатися і вдосконалюватися, можновладціруйнуютьтіпоодинокіпозитивніречі, якізалишилися в нашійдержаві», - зазначаєполітик.

Їїщирездивуваннявикликаютьманіпуляції, за допомогоюяких чиновники намагаютьсяотриматиілюзіюсуспільноїпідтримки у запропонованоїреформи. Зокрема, їїобурюєспробапредставитинововведення як банальнулегалізаціюсьогоднішніххабарівлікарям і медперсоналу, адже в разіхабарів і «подяк» людина в правісамостійновизначитиїхрозмірабо ж не платитизовсім (і навіть в цьомувипадкуйогообслужать). «Уряд хоче, щобпісляреформи не булоніякихдобровільнихвнесківдобровільнообраногорозміру. Щоб бабуся не змоглавіддячитиовочами з городу або курочкою, а несла грошізісвоєїжебрацькоїпенсії », - говорить Алла Шлапак, акцентуючиувагуна тому, щовсітарифибудутьчітковизначені та однакові для всіхкатегорійнаселення. В дієвістьобіцянихдержавними мужами субсидій на лікування Алла Шлапак не вірить.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Клубы
Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
58 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
70 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
70 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
72 дня назад

Вся лента активности