• Закінчення епохи
    Закінчення епохи
      Якщо ви – людина, яка полюбляє телеграми, то ця новина буде болючою для вас. З 1 березня «Укртелеком» припиняє надавати послугу телеграфного зв’язку загального...
  • Зростання цін на потяг - головна вимога ринку
    Зростання цін на потяг - головна вимога ринку
     У фінансовий план Укрзалізниці на 2018 р. закладено плавне підвищення тарифів на проїзд. Виконуючий обов’язки  голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов...

Як держава втрачаєдоступну медицину - думка експерта

28 июля 2017 - Evgeniya
article8020.jpg

  Держава можевтратитидоступну медицину, змусившисвоїми реформами українцівлікуватися у всіляких «цілителів» абозалазити в борги.

 Таким думку про прийдешніперетвореннях в медичнійсферіподілиласявідомийстоличнийполітик Алла Шлапак у своємублозі «Медреформа: пора говорити людям правду» (http://blog.liga.net/user/ashlapak/article/27686.aspx).

«ЗапропонованаМіністерствомохорони модель реформи і парламентарії, якіголосують за неї ..., руйнують сферу, яка у всьомусвітівизнанаоднією з найбільш доступною всьомунаселенню», - пише Алла Шлапак. На доказ вона наводить недавнєдослідженняDeloitte «Індекссоціальногорозвитку» за 2017 рік. У ньомунайбільшвисокібали, як і в минуломуроці, Українаотримала по позиції«харчування і базовемедичнеобслуговування». «І замість того, щобпишатися і вдосконалюватися, можновладціруйнуютьтіпоодинокіпозитивніречі, якізалишилися в нашійдержаві», - зазначаєполітик.

Їїщирездивуваннявикликаютьманіпуляції, за допомогоюяких чиновники намагаютьсяотриматиілюзіюсуспільноїпідтримки у запропонованоїреформи. Зокрема, їїобурюєспробапредставитинововведення як банальнулегалізаціюсьогоднішніххабарівлікарям і медперсоналу, адже в разіхабарів і «подяк» людина в правісамостійновизначитиїхрозмірабо ж не платитизовсім (і навіть в цьомувипадкуйогообслужать). «Уряд хоче, щобпісляреформи не булоніякихдобровільнихвнесківдобровільнообраногорозміру. Щоб бабуся не змоглавіддячитиовочами з городу або курочкою, а несла грошізісвоєїжебрацькоїпенсії », - говорить Алла Шлапак, акцентуючиувагуна тому, щовсітарифибудутьчітковизначені та однакові для всіхкатегорійнаселення. В дієвістьобіцянихдержавними мужами субсидій на лікування Алла Шлапак не вірить.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
Evgeniya добавляет комментарий:
громкое слово - "ремонт" ))
6 минут назад
Squaw добавляет комментарий:
Так сьогодні виглядає перехід біля головпочтамту Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал. Изображение уменьшено.
1 час назад
В этой теме форума обсуждаем статью "2-3 июня * Раду Поклитару. Модерн-балет "Лебединое озеро""
1 час назад
В этой теме форума обсуждаем статью "28 апреля * Анна Каренина"
1 час назад

Вся лента активности