І знову доцент Гавриленко на теренах інтернету

25 апреля 2017 - Evgeniya
article7889.jpg

  28 березня відбулося чергове засідання Полтавського районного суду міста Полтава, за участю славнозвісної судді Гольнік Л. В. та її чоловіка Гавриленко І. М. Не можу неподілитися своїми враженнями про це подружжя "чесних правдолюбів". 

Після публікації Гавриленка у фейсбуці на своїй сторінці, неправдивої брехні і цинічних наклипів, мені хочется спитати цю сімейку: "Чи не набридло вам морочити голову людям?". Адже вїд вашої писанини громадяни вже втомилися. А ви все ніяк не заспокоїтися. Скільки ще бруду буде вилито? На своїй сторінці у фейсбуці Гавриленко опублікував статтю під назвою "Під легендарним гаражем судді Гольник закопана бочка із золотом!. Або під ним розташоване родовище нафти, здатне принести його власнику неймовірні прибутки!". Зразу хочу зазначити, що сам заголовок підкреслює небажання подружжя Гавриленк-Гольник віддати гараж позивачеві. Мабудьтаки вони напевно знають, що саме там під гаражем, якщо ось уже майже 3 роки судяться за цей гараж. Хочеться запитати славнозвісного доцента: "Чи він працюе чи ні?", адже тільки й видно, що сидить в інтернеті та пише свої статтейки разом с дружиною. В них він хоче показати. які вони з дружиною порядні та чесні люди. Але це зовсім не так. Хочу пояснити деякі аспекти життя ціеї сім'ї. В 2015 році Гольник Л. В. на своїй сторінці виставила характеристику про себе, яку видав Голова Октябрьського райсуду. Далі чітка цитата з оригіналу: "Зважаючи на поведінку судді Гольник Л. В., зухвале ігнорування нею вимог Конституції і Законів в Україні в частині, які регламентують діяльність судової системи і суду, конфліктність, зверхність в її ставленні до колег, схильність до спотворення нею норм матеріального і процесуального законів при прийнятті рішень по справах, вона на займаній посаді судді не відповідає". 5-річний термін її суддівських повноважень закінчився ще в квітні 2015 року і тому Гольник Л. В. зараз не здійснює правосудні дії, хоч на кожному кроці демонструє, що вона суддя, вихваляючись своєю посадою та знайомствами, що дозволяє їй та її чоловікові Гавриленку вести себе на судових засіданнях, та інших заходах не зовсім гідно. Дійсно, на судовому засіданні 28 березня 2017 року до Гольник Л. В. з пропозицією врегулювання конфлікту по гаражеві мирним шляхом, звернулася жінка, Голова організації, що захищає права та інтереси інвалідів, член спілки "Громада Полтавщини" Лариса Віталиіївіна Добрийдень. Мирного врегулювання конфлікту не відбулося, а самі Гавриленко та Гольник звинуватили Ларису Вітальєвну в шантажеві проти них, та почали в своїх статтях паплюжити цю порядну жінку і навіть не назвати її людиною, а, як написав Гавриленко: "Вигюлькнула таке собі котра сказала". Про вас також можно сказати, що ви так собі доцент. Що деякі студенти не знають вас в обличчя. Гавриленко І. М. називає позивача Самохатко. С., 40-річним телепнем, який сидить на шиї у своїх батьків. Запитую, вам яка справа до того?

За статистикою діяльності судді Гольник Л. В. кожний 3-4 вирок був скасованний або змінений судами вищих інстанцій. Чим і пояснюється покращення матеріального становища сім'ї. Все це нагадує чесну працю так званої судді і щасливе життя її нащадка (про декларації, подані суддею за 2014, 2015 і 2016 рік можна дізатися на сайтах для вільного доступу). Так що, шановний доцент-правдолюб, досить паплюжити порядних людей. Набридло.

P.S. При захопленні «газетного ряду» в центрі міста Полтава були присутні одіозна суддя Гольник Л. В. та її чоловік Гавриленко І. М. Останній запевняв активістів, які захищали «газетний ряд», що він з дружиною теж на боці простих людей, але ж обмовився, та зробив гучну заяву по справі позову до їх родини Самохатко С. П. Цитую дослівно: «Суд вам не виграти ніколи, це зрозуміло...». І це зважаючи на те, що були присутні активісти, які особисто слідкують за перебігом цієї справи. Виникає питання Шановна громада , Закон України поширюється на суддів та доцентів, чи їм закон не писаний?

Справа триває. Наступне засідання відбудеться 26.04 17р. о 9.00.

Марина К.

Комментарии (5)
люстратор # 26 апреля 2017 в 22:39 0
Коли це бл-во закінчиться, доки ця парочка буде знущатися над простим народом, заручившись підтримкою деяких політичних сил, які теж неадекватні та ненажерливі.
Стоп корупція # 27 апреля 2017 в 22:54 0
Вірогідно ця падлюча сімейка насправді нафту під гаражем качає, звідти й гроші на квартиру поблизу столиці у новобудові, автомобілі та подорожі. А всі думали на хабарі придбано. Ось чого вони вціпилися зубами за старий, їржавий гараж.Нафтові магнати Гоша-гомномет і К.
Мойдодир # 28 апреля 2017 в 20:44 0
Уявляю скільки ще натерпиться ця сім'я від Гавриленка і Гольник. Але боротися потрібно. Гавриленко разом зі своєю дружиною Гольник Ларисою зараз роблять політичну кар'єру і всими можливими і не можливими методами, навіть по трупам підуть щоб досягти своєї мети. А те що тут описують про їхні шахрайські дії з гаражом, їх ой як дратує, це свідчить в їхніх дописах, що вони публікують у себе на фейсбуці, так вже оправдуються.
Полтавці зрозуміють, як їх використовує ця пара, аби тільки не пізно було.
Мойдо # 28 апреля 2017 в 22:40 0
Політики, які підтримують Гольник, будуть у програші, адже вони наплювали і відмахнулися від простої сім'ї, яка добивається справедливості. І не дивуйтесь тоді, чому прості люди не підтримають вас на виборах.
Людмила # 5 мая 2017 в 18:42 0
Если-бы только это,4 мая должен был быть суд. Самохатко Сергей досматревал тетю,и уже 2 года не может получить наследство.И бывшая судья Гольник решила выступить свидетелем.Это было что-то.Жалко не камеры!! Так как она вела себя в суде не подаёться никакой критике.Она решила сама вести заседание:она кричала на судью,указывала ей что делать и в конечном итоге сорвала заседание.Но какая умная,что-бы не упустить ничего выйдя с зала оставила диктафон-и это человек который рветься к власти!!!!!(защитник законов)До чего-же мы дойдем?
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
110 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
123 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
123 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
125 дней назад

Вся лента активности