• Нешвидка "Швидка"
    Нешвидка "Швидка"
    Із новою медичною реформою диспетчер швидкої має право відмовити вам у неекстренних випадках. Який саме випадок таким вважається дізнавайтеся з відео.

8 березня - не привід ледарювати!

8 марта 2018 - Aleksandra
article8240.jpg

8 березня,  у Полтаві, був організований святковий забіг, на який прийшло близько півтори сотні людей, серед яких були як професійні спортсмени, так і аматори, або прибічники здорового образу життя. Місцем зустрічі було обрано мікрорайон «Левада» - це на думку організаторів – найкраще місце, для того, щоб подолати 5-тикілометрову дистанцію.

 

 Для заходу обрали назву, яка відповідала сьогоднішньому святу - Run, Beauty, Run (укр. «Біжи, красуне, біжи»), що підготувала команда New Run.

Одним з організаторів забігу був Дмитро Геращенко, який залишив свій коментар з приводу даного заходу:

 

– Дистанцію на 5 кілометрів обрали для того, щоб після зими прокинутися, більше для зарядки, а не заради змагання. Можливо, після цього швидше зійде сніг, сонце пригріє. Ми хочемо показати, що можна святкувати не тільки на дивані чи за столом, а дихати свіжим повітрям, насолоджуватися емоціями в колі однодумців.

 

 

Любителям бігу не стало на заваді погана зимова погода, яка попри все не бажає відступати. Всі бігуни не зважали на дивацтва погоди, вони й без того мали гарний настрій та сили для подолання дистанції.

Задля безпечного проходження дистанції, її було з самого раку добре посипано сіллю та піском.

 

На фініші кожного зустрічали з медаллю у формі вісімки. А наприкінці відбулося нагородження переможців забігу.

До слова: з самого початку організатори планували провести захів в Прирічному парку, проте через сніг та погану погаду захід був перенесений н бульвар Б.Хмельницього, що належить мікрорацону «Левада».

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Клубы
Новости сайта
deliaea16 регистрируется. Приветствуем!
3 минуты назад
brianaoj11 регистрируется. Приветствуем!
1 день назад
catalinazz4 регистрируется. Приветствуем!
1 день назад
deborahmz1 регистрируется. Приветствуем!
2 дня назад

Вся лента активности