ЭПИЦЕНТР выкупает НОВУЮ ЛИНИЮ

3 октября 2013 - Oleg
article311.jpg

Мережа "Епіцентр", що належить народному депутату (Партія регіонів) Олександру Герезі та його дружині, секретарю Київради Галині, купує свого головного конкурента - мережу будівельних супермаркетів "Нова лінія".

 


 
Цю інформацію підтвердив інвестбанкір, знайомий з ходом переговорів, і топ-менеджер однієї з мережі.

 

«Прооперацію вже було оголошено ключовим співробітникам «Нової лінії», а з 1 листопада в компанії з'явиться новий директор, який представлятиме інтереси «Епіцентр К», – цитує слова джерела Forbes.

У свою чергу гендиректор «Нової лінії» Євген Баранов повідомив, що йому про угоду нічого не відомо.

Як повідомлялося раніше, придбати «Нову лінію» пропонували Герезі ще під час кризи. Проте того разу переговори нічим не закінчилися. «Можливо, мережа просто продавалася так дешево, що Герега не міг відмовитися. Що робити з супермаркетами, переформатувати або просто закривати, він вирішить потім. Як варіант, потрібні різні формати для майбутнього публічного розміщення», – сказав топ-менеджер однієї з роздрібних мереж.

«Нова лінія» – друга за величиною мережа формату DIY (Do It Yourself – «зроби це сам») у країні, перший магазин якої відкрився у 2001 році. У 2012 році чистий збиток «Нової лінії» склав 32 млн гривень (у той час як «Епіцентр» зафіксував чистий прибуток 581 млн гривень).

Рейтинг: 0 Голосов: 0 812 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко"
45 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Журналист Крутчак обратился в НАБУ, что бы оно расследовало фальсификации Рабиновичем своих налоговых деклараций"
48 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Израильская пенсия Рабиновича – мечта любого украинца."
65 дней назад
ledyboss добавляет объявление Требуются партнеры в Бизнес
78 дней назад

Вся лента активности