4летняя девочка - свидетель в судах

5 октября 2013 - Oleg
article323.jpg

4-річна Даринка стала свідком у справі щодо несплати податків забудовником

На Київщині податківці покликали давати свідчення чотирирічну дитину. Офіційно оформлену повістку з нагадуванням про кримінальну відповідальність за відмову свідчити вручили напередодні, йдеться в сюжеті ТСН.

Чотирирічній Даринці ще важко дається алфавіт, однак за кілька днів на неї чекає зовсім не дитяча процедура — допит у слідчого управління фінансових розслідувань податкової. Повістку до слідчого отримала мама дівчинки. Вона досі не може оговтатися. "Я 7 числа сходжу з Дашею на допит до слідчого і подивлюся, як він запитуватиме мою доньку і як він пояснить, як порушив усі закони з прав дітей", — заявила мати дівчинки Наталя Толуб.
Даринка проходить свідком у справі щодо несплати податків забудовником, у якого батьки дівчинки купили для неї квартиру.

Тиждень тому родина випадково дізналася, що квартиру заарештували податківці. Мама Даринки має всі документи на житло, серед них і договір купівлі-продажу. "Він нотаріально завірений, всі податки нами оплачені. Є довідка від забудовника, що у нас немає боргів з оплати цієї квартири", — повідомила жінка.

З помешканням у батьків Дарини одразу не склалося. За два роки до заселення вони пройшли через 5 судів і два попередні арешти на житло через несплату забудовником банківської позики. Право на оселю вдалося відстояти.

Тепер забудовника звинувачують у несплаті податків. Крім того, заарештовано двадцять квартир будинку. "При чому тут ми! Ми всі податки сплатили. Чому інвестори повинні бути заручниками ситуації, чому люди порушили закон і на волі, а у нас арештовані квартири", — скаржиться Наталя.

Згідно з дарчою, власницею квартири є чотирирічна дівчинка, тож слідчі податкової, відповідно до повістки, хочуть, щоб саме дитина розказала про всі перипетії навколо купівлі помешкання. На що вони розраховують, з'ясувати не вдалося. Слідчий виявився небалакучим. "Я нічого не буду коментувати. До побачення", — заявив він журналістам.

Даринчина мама підозрює, що таким чином у них просто хочуть відібрати житло. Квартиру купували у забудовника, який є власником комплексу, а на заарештовані податковою квартири нібито претендує інша компанія, яка до цього будівництва не має жодного відношення. У внутрішній конфлікт, на думку жінки, втягнуті і правоохоронці, і власники житла, а серед них і її донька. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині колишній нардеп-забудовник заселив людей у недобудову та зник.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 823 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко"
45 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Журналист Крутчак обратился в НАБУ, что бы оно расследовало фальсификации Рабиновичем своих налоговых деклараций"
48 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Израильская пенсия Рабиновича – мечта любого украинца."
65 дней назад
ledyboss добавляет объявление Требуются партнеры в Бизнес
78 дней назад

Вся лента активности