Предлагаю Автоексперт обставин ДТП

15 февраля 2013 1540 Полтава Evgeniya
Предлагаю Автоексперт обставин ДТП

Експертне дослідження обставин ДТП. Надання допомоги учасникам автопригод в доказах невинуватості, відшкодуванні нанесених збитків.
Телефони 050-830-20-49, (0532)67-93-65 Юрій Федорович

Комментарии (3)
Автоексперт по ДТП # 16 февраля 2013 в 10:07 0
Найбільш ефективною експертна допомога учасникам ДТП в доказах їх невиновності буде в найбільш короткі терміни надання такої допомоги після участі в ДТП.. Навіть підписувати схему ДТП складену працівниками ДАІ чи слідства слід після ознайомлекння з можливими наслідками по експертному її аналізу.
.Писати пояснення -право, а не обов*язок. А від того, що написано, може бути експертний висновок про момжливість Вами не допущення ДТП при виконанні вимог п.12.3 Правил дорожнього руху" чи ін. Особливо. це важливо при незадовільном, не віповідному вимогам діючих стандартів стані доріг. А тому, слід по-можливості раніше звертаися ло експерта по вище вказаним телефонам. І така допомога Вам буде надана. Очікую від Вас звернень.
Автоексперт # 16 февраля 2013 в 10:44 0
Всі воді-учасники ДТП мають знати і керуватись тим, що писати пояснення, які від них вимагають працівники міліції після скоєння ДТП, їх право. а не обов*язок. Від того, що вони напишуть, чи що вони підпишуть, в подальшому буде визначатись їх виновність чи вітсутність їх вини в скоєній ДТП. А тому, перш ніж щось писати чи підписувати, потрібно проконсультуватись з спеціалістом-експертом, який до Ваших послуг при зверненнях по вище вказаним телефонам.Чим раніш буде надана експертно-консультативна допомога тим вона більш ефективна
Автоексперт Колесник # 2 января 2014 в 18:05 0
Нажаль дороги все гірші, кількість ДТП із-за незадовільного стану лоріг-збільшується, а відповідальності власників оріг заа незадовільний тн доріг майже не видно. Як вийняток,зусрілось повідомлення в інтрнеті щ воій на влас ному авто перкинувся взимку на слизькій дорозі, відсудив у Полтавського автоору 30 тис. грн." Бажано наи який відсоток ним було відсуджено від факичних витрат? Скільки часу для цього йому понадобилось? Хто йому допомоміг в судовіих яжбах? Скільки років для цього йому понадобилось?
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
273 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
287 дней назад

Вся лента активности